Друзі нашого кіноклубу Блоу Ап! Настало літо і це відчувається по всьому, в тому числі і по тому, як усім хочеться ходити на пляж, а не в кіноклуб) Тому ми розлучаємося до кінця серпня, щоб відпочити та добряче скучити за інтелектуальним кінематографом. Прекрасного вам літа! Останній показ 9 червня о 13:00 фільм "Від заходу до світанку"
Кіноклуб Блоу Ап створений з метою продемонструвати кращі фільми світового кінематографа, що визнані в Європі і в усьому світі як оригінальні і унікальні. Ми беремо собі в супутники Доннесмарка, Дрезена, бр. Коенів, Фассбіндера, Лінча, Альмодовара, Трієра і всіх,хто не боїться жити без стереотипів, на кого не тисне продюсерський прес та необхідність догодити одразу всім. Ми хочемо бути з тими, хто не бажає працювати з перевіреними, штампованими сюжетами. Ми з тими, хто в опозиції по відношенню до кіностереотипів.
Ми хочемо, щоб наші глядачі бачили справжнє МИСТЕЦТВО. Знали, що художні злочини не є злочином. Що мистецтво - єдина територія на світі, де можна жити без страху і дозволяти собі ВСЕ. Ми хочемо, щоб наші глядачі навчилися дивитися кіно усвідомлено, розбираючись в жанрах, образах, сенсах.
Названий кіноклуб на честь знаменитого фільму Мікеланджело Антоніоні, удостоєного головної премії на Каннському МКФ в 1967 році. Цим же фільмом відкрився наш кіноклуб «Блоу Ап».
Кінострічка висловлює суть концепції нашої лабораторії і те, чого хочемо досягти.
Блоу ап - це притча про непізнаваність світу людиною, який навіть за своєю професією (фотограф) покликана бути свідком справжньої реальності існуючого об'єкта. Але і ця реальність виявляється лише видимістю, тому що є відображенням куди більш тотального значення буття, наданого нам лише у відчуттях. Фотограф намагається проникнути в саму сутьність явищ, виявити те, що приховано за зовнішнім виглядом. І, здається, йому вдається хоча б на мить побачити проявлений на плівці, перед тим недоступний образ реальної дійсності. Але пізніше, дійсність виявляється іншою. І практично стерта межа між уявним і справжнім практично стерта.
Ми спробуємо поспостерігати - як змінили світ перевірені роками кіношедеври. У цьому нам допоможуть цікаві особистості з різних сфер науки, культури, політики і спорту, які будуть брати участь в глядацькому обговоренні, даючи свою точку зору на переглянутий фільм.
Наші експерти (ті, які дали згоду на участь в житті кіноклубу), що будуть брати участь в обговореннях кіношедеврів:
Олександр Гусєв, кінокритик, член Національної спілки кінематографістів України, член ФІПРЕССІ, член журі Міжнародної федерації кіноклубів МКФ в Локарно
Леся Подерв'янський - скандальний поет, драматург, художник
Жора Фомін - режисер кіно, актор, письменник
Богдан Юсипчук - актор, телеведучий, Містер світу 2017
Оксана Танюк - письменник, драматург, театрознавець
Руслана Писанка - актриса, телеведуча
Віктор Мігалчан - чемпіон світу за китайським ушу
Олег Вергеліс - журналіст, письменник
Ксенія Дезера - актриса, засновник міжнародного кастинг-агентства
Юрій Нікітін - художник
Галина Пилягіна - відомий психіатр, професор лікарні ім. Павлова
Катерина Силенко - профайлер, людина, яка обдурив детектор брехні
Марія Старожицька - журналіст, кінорежисер, волонтер
Олег Торгало - мільйонер
Алена Люм'єр - психолог
Ігор Талалаївський - театральний режисер
Еліна Романенко - кінокритик, психолог
Марія Бурмака - співачка
Ляля Бардо - порнозірка
І інші режисери, актори, письменники, політики, журналісти, фізики, філософи ...

Модератор кіноклубу - кінознавець, сценарист, редактор ТРК Україна Ірина Гринюк
Кіноклуб буде проходити щосуботи\щонеділі о 15-00 в Будинку кіно
Це прекрасний, інтелектуальний початок\фінал уїк-енда
Made on
Tilda