Правила покупки і повернення електронних квитків
Фактом успішно завершеної покупки квитків є отримання коду замовлення на пошту. Квитанція або смс банку, яка свідчить про оплату, не є квитком. Якщо в момент покупки сталася помилка, гроші були списані з вашої картки, але квиток не прийшов - заповніть форму повернення. Термін повернення коштів - до 30 днів. Повернення коштів за квитки придбані за допомогою "Абонементів" - не відбувається.

Якщо Ви прийняли рішення з якоїсь причини повернути квитки, просимо Вас заповнити форму повернення не пізніше, як за 60 хвилин до початку сеансу, щоб інші відвідувачі могли скористатися звільнилися місцями і відвідати кіносеанс.

Електронні квитки в кінотеатрах підлягають безпосередньому пред'явленню на контроль при вході в зал, без звернення в касу.

За одним квитком дозволений тільки одноразовий вхід. Якщо вхід за квитком відбувся, то система контролю не пропустить повторно квиток з таким само кодом. Оплата квитків здійснюється банківськими платіжними картами Visa або MasterCard. Операції авторизації, перевірки платоспроможності, а також списання коштів проводяться процесинговими центрами на стороні банків-еквайєрів або на відповідних їм платіжних сайтах. Оплата платіжною карткою здійснюється в тому випадку, якщо картка іменна, емітована на території України і на ній присутній CVV2-код на зворотному боці. Кредитні, моментальні, зарплатні та інші види спеціальних карт можуть бути закриті банками-емітентами для здійснення платежів через Інтернет. Погоджуючись з даними правилами покупки, ви приймаєте вищенаведені умови, погоджуєтеся отримувати від кінотеатру інформаційні листи, дозволяєте обробку ваших персональних даних та підтверджуєте, що ознайомлені з віковими обмеженнями, що діють на сеанс.


Повернення електронних квитків: щоб повернути квитки, необхідно заповнити форму повернення на сайті кінотеатру. Повернення коштів за квитки придбані за допомогою "Абонементів" - не відбувається
Оферта
Розділ в розробці
Абонемент
Розділ в розробці
Made on
Tilda