Друзі нашого кіноклубу Блоу Ап! Настало літо і це відчувається по всьому, в тому числі і по тому, як усім хочеться ходити на пляж, а не в кіноклуб) Тому ми розлучаємося до кінця серпня, щоб відпочити та добряче скучити за інтелектуальним кінематографом. Прекрасного вам літа! Останній показ 9 червня о 13:00 фільм "Від заходу до світанку"
6 Квітня 2019 року о 14:30
«Соляріс»
Фільм – володар Гран-Прі Каннського кінофестивалю. Входить до числа найкращих фантастичних фільмів в історії світового кінематографу.
Сюжет

Фільм – володар Гран-Прі Каннського кінофестивалю. Входить до числа найкращих фантастичних фільмів в історії світового кінематографу.
За мотивами однойменного роману Станіслава Лема
Дія відбувається у майбутньому. Наука, що вивчає далеку планету, зайшла в глухий кут та розпочала дискусію - продовжувати витрачати ресурси на ці дослідження або згорнути їх. Спори підігріваються свідченнями пілота, з яких виходить, що океан, який покриває цю планету, можливо, має розум. Психолог, доктор Кріс вилітає на Соляріс, щоб вирішити все на місці.
На величезній науковій станції Соляріс багато років живуть і працюють троє вчених. Доктор Кріс починає розуміти, що вони змучені дивними явищами - їх спогади матеріалізуються і відвідують їх. Через деякий час, доктор Кріс і сам починає відчувати щось подібне.
Режисер
Андрій Тарковський
Жанр
Драма/фантастика
Країна
СРСР
Знятий
1972 рік
У головних ролях
Донатас Баніоніс, Наталія Бондарчук, Юрі Ярвет, Микола Гринько, Анатолій Солоніцин, В"ячеслав Дворжецький.
Трейлер
Соляріс
Актори:
Донатас Баніоніс
у ролі: Кріса Кельвіна
Юрі Ярвет
у ролі: Снаута
Владислав Дворжецький
у ролі: Бертона
Made on
Tilda