12 січня 2019 року о 15:00
«Старий Новий Рік»
Романтична різдвяна комедія Геррі Маршалла «Старий Новий рік» – святковий фільм про людські долі.
Сюжет

«Старий Новий рік» - красива новорічна казка. Тільки на Таймс-сквер 31 грудня кожного року знаменита гігантська кулю піднімається над людьми, символізуючи швидкий прихід наступного року. Сам Новий рік настає, коли здійсниться знамените «шаропадіння», яке традиційно збирає близько мільярда глядачів по всьому світу. Хтось приїжджає на Таймс-сквер, решта дивляться по телевізору. І за те, щоб вистава пройшла "на відмінно" відповідає тендітна маленька жінка Клер. Звичайно ж, куля застряє в дорозі ... і порушує природний хід багатьох подій, які повинні статися з нашими героями, у кожного з яких своя історія, але всі вони сплітаються в тісний клубок.
«Старий Новий рік» нагадує: Надзвичайно важливо поцілувати кохану, коли б'ють куранти, встигнути попросити вибачення до того, як впаде куля або зіграє гімн. Але важливо ще й пам'ятати про те, що свято на цьому не закінчується. І тільки від нашого бажання і вміння залежить, чи зуміємо ми зберегти дивовижне, чарівне відчуття в своєму серці.
Подивившись цю чудову різдвяну комедію, ми поговоримо про американське комерційне кіно, яке як ніхто втілює режисер Геррі Маршал, автор Красуні і Нареченої, що втікла, а також про те, що таке хеппі-енд і чому головна дійова особа у нього завжди - весілля.
Режисер
Геррі Маршалл
Жанр
Мелодрама, Комедія
Країна
США
Знятий
у 2011 році
Продюсер
Річард Бренер, Тобі Еммеріх, Майк Карцев, Уейн Аллан Райс, Джозі Розен
У головних ролях
Роберт Де Ніро, Ештон Кутчер, Сара Джессіка Паркер , Хіларі Суонк, Джон Бон Джові, Джессіка Біл, Тіль Швайгер, Мішель Пфайфер, Мег Рйан, Джеймс Белуши, Холлі Беррі, Зак Ефрон
Трейлер
Старий Новий Рік
Актори:
Хеллі Беррі
у ролі: Емі (Медсестра)
Ештон Кутчер
у ролі: Ренді
Роберт де Ніро
у ролі: Гаррі
Сара Джессіка Паркер
у ролі: Кім Дойл
Алісса Мілано
у ролі: Мінді Кембридж (Медсестра)
Зак Ефрон
у ролі: Пола
Made on
Tilda