Меню
16 лютого 2018 року о 15:00
«Талановитий містер Ріплі»
«Талановитий містер Ріплі» був найбажанішим романом для кіно. Першу версію зняв Рене Клеман з Аленом Делоном у головній ролі. Через 40 років Голівуд довірив зняти бестселер оскароносному режисеру Ентоні Мінгеллє.
Сюжет

Том Ріплі (Метт Деймон) знав, що рано чи пізно доля йому посміхнеться, і він видереться на вищі щаблі суспільних сходів. Одного разу, унаслідок випадкового знайомства, один з найзаможніших чоловіків Америки дає Тому доручення: молодик має вирушити до Італії й переконати його сина, що розтринькує батьківські статки по Європах, повернутися до Штатів. І вже незабаром Том знайомиться з Дікі Ґрінліфом (Джуд Лоу) і Мардж (Гвінет Пелтроу). Їхнє розкішне життя припадає до душі. Тому йому щастить завоювати прихильність Дікі. Молоді люди разом цілими днями. Однак Дікі за вдачею людина, в якої, як швидко виникає інтерес до всього нового, так і швидко минає. Нудьгуватий Том своїми розмовами і поведінкою дуже швидко йому набрид; на противагу від чуттєвої і привабливої Мардж, якій обіцяно більше, ніж завжди. Тому Ріплі, що ні за яких обставин не хоче розлучатися з «новим чудовим життям», застосувує свої кримінальні таланти.

Усе складається на добре для «талановитого містера Ріплі» — він посідає місце, ще донедавна, свого патрона і благочинця. У Тома Ріплі відкриваються нові «таланти» — удавати з себе іншу особу, імітувати зовнішній вигляд, голос і поведінку інших людей, підробляти підписи, складати неіснуючі листи і записки. Однак і в талановитого злочинця бувають свої проколи, до того ж найважче врахувати чинник інтуїції закоханої жінки. Італійська поліція, приватний американський детектив, батько вбитого, нещасна закохана Мардж, спільні знайомі — у кожного свої погляди на Ріплі і своя правда.
Режиссер
Ентоні Мінгелла
Жанр
Трилер
Країна
США
Знятий
1999 рік
Продюсер
Вільям Хорберг,Том Стернберг,Сідні Поллак
У головних ролях
Метт Деймон, Джуд Лоу, Гвінет Пелтроу, Кейт Бланшетт
Трейлер
Талановитий містер Ріплі
Нагороди та номінації
Премія BAFTA
5 номінацій на премії Оскар
5 номінацій на премії Оскар на Золотий Глобус
Актори:
Метт Деймон
у ролі: Тома Ріплі;
Джуд Лоу
у ролі: Дікі Ґрінліф
Гвінет Пелтроу
у ролі: Мардж Шервуд
Кейт Бланшетт
у ролі: Мередіт Лоґ
Made on
Tilda