Друзі нашого кіноклубу Блоу Ап! Настало літо і це відчувається по всьому, в тому числі і по тому, як усім хочеться ходити на пляж, а не в кіноклуб) Тому ми розлучаємося до кінця серпня, щоб відпочити та добряче скучити за інтелектуальним кінематографом. Прекрасного вам літа! Останній показ 9 червня о 13:00 фільм "Від заходу до світанку"
22 грудня 2018 року о 15:00
«Це дивовижне життя»
Найзнаменитіший фільм з п'ятьма номінаціями на Оскар, який на Різдво щороку дивиться вся Америка
Сюжет

Фільм знятий за книгою «Найбільший подарунок» Філіпа Ван Дорена Стерна.
Джордж Бейлі
, житель невеликого містечка, настільки засмучений незліченними проблемами та несподіваним боргом, що думає про самогубство в переддень Різдва. Він завжди хотів виїхати з рідного міста, щоб побачити світ, але обставини та його власне добре серце не дали йому покинути Бедфорд Фолз. Він пожертвував собою заради освіти брата, збирав кожен цент, щоб підтримувати сім'ю, брав у борг, захищав містечко від злого банкіра Поттера, одружився з дівчиною, яку любив з дитинства, і утримував сім'ю.
І ось Джордж готується стрибнути з мосту, але замість цього рятує свого ангела-хоронителя, Клеренса Одбоді, який з'явився отримати свої крила. Клеренс показує йому, як погано було б у Бедфорд Фолзі без нього та всіх його добрих вчинків. Наповнений радістю до життя, Джордж йде додому до своєї люблячої сім'ї і друзів, з якими забуває про всі турботи, а жителі містечка допомагають йому грошима — несуть хто скільки має.
Режиссер
Френк Капра
Жанр
мелодрама
Країна
США
Знятий
у 1946 рік
Продюсер
Френк Капра
У головних ролях
Джеймс Стюарт, Донна Рід
Трейлер
Це дивовижне життя
Нагороди та номінації
1947 - 5 номінацій на премію «Оскар»: найкращий фільм, найкращий режисер (Френк Капра), найкращий актор (Джеймс Стюарт), найкращий монтаж (Вільям Горнбек), найкращий запис звуку (Джон Олберг)
1947 — премія «Золотий глобус» за найкращу режисуру (Френк Капра)
1990 — фільм поміщений в Національний реєстр фільмів
1994 — почесна премія «Молодий актор» колишній зірці-дитині (Джиммі Гокінс)
Актори:
Джеймс Стюарт
у ролі: Джорджа Бейлі
Мері Гетч Бейлі
у ролі: Донни Рід
Лайонел Беррімор
у ролі: Генрі Поттера
Томас Мітчелл
у ролі: дядька Біллі Бейлі
Глорія Грем
у ролі: Віолети Бік
Made on
Tilda